Śląskie Centrum Klimatyzacji

    Nasza firma specjalizuje się w instalacji i serwisie systemów klimatyzacji i wentylacji. W skład naszego zespołu wchodzą fachowcy, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego urządzenia. Przygotujemy dla Państwa ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dzięki ponad 8 letniemu doświadczeniu mamy na koncie wiele realizacji zarówno dla firm przemysłowych, obiektów handlowych jak i klientów indywidualnych. 

   Każdą realizację traktujemy indywidualnie, nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, dodatkowo działają z entuzjazmem oraz zaangażowaniem podczas kazdego zlecenia.drukarki

SKLEP ONLINE


W ofercie posiadamy klimatyzatory wyłącznie sprawdzonych marek takich jak: ROTENSO, GREE, LG, SAMSUNG, SINCLAR, DAIKIN. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru urządzenia zachecamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Ponadto oferujemy Państwu szereg środków do czyszczenia i konserwacji urządzeń.

Dodatkowo dla Państwa komfortu zajmujemy się równierz montażem oraz serwisem klimatyzatorów. Działamy głównie na terenie Śląska oraz Małopolski. Przed każdą realizacją przyjeżdżamy do klienta w celu wyceny montażu. Dojazd do klienta na terenie Śląska oraz Małopolski jest bezpłatny.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.